FIGURIN, kvinna, terracotta, Art Deco, Gmunder Keramik, Österrike, 1930/40-tal.

364185. FIGURIN, kvinna, terracotta, Art Deco, Gmunder Keramik, Österrike, 1930/40-tal.

Höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 892