FIGURIN, porslin, märkt FW Germany, 1900-tal.

36418. FIGURIN, porslin, märkt FW Germany, 1900-tal.

Musicerande grupp.
Längd 28, höjd 19 cm.

Naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Musicerande grupp.
Längd 28, höjd 19 cm.

Naggar.

Antal besök: 1 742