ROSENTRÄ, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT.

3640482. ROSENTRÄ, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT.

Har sex nivåer upphöjda på kornvridstöd, 110 cm breda ca., 150 cm höga.

Vissa sprickor i fanern, lätt lek i lederna men generellt fast, vanligt normalt slitage.

Tema

The French Connection

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

The French Connection

Antal besök: 331