Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
BÖRJE NILSSON-HUGO. "Japans fantasi", olja på spånskiva. Signerad och daterad 1969.
364033. BÖRJE NILSSON-HUGO. "Japans fantasi", olja på spånskiva. Signerad och daterad 1969.
78 x 23 cm.
Aning lös i ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
78 x 23 cm.
Aning lös i ram.
Stadsauktion Sundsvall
550