HERRARMBANDSUR, Omega Cosmic Automatic, 1970-tal.

364016. HERRARMBANDSUR, Omega Cosmic Automatic, 1970-tal.

Herrarmbandsur med datumvisning, Urtavla silver med svarta stavindex, brun krokopräglad rem.

Bruksslitage i form av ett par repor, fungerar vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 169