3640167. BIL, Volvo + V70, 1999.
Avställd (2024-02-04)
Registreringsnummer
RDP458
Säljs för dödsbos räkning, för genomgång av bilen besök auktionshuset. Säljs i befintligt skick.
Repor o märken, skador på klädsel, fläckar.
Repor o märken, skador på klädsel, fläckar. Elektriska nyckeln fungerar ej vid katalogiseringstillfället.