BIL, Volvo + V70, 1999.

BIL, Volvo + V70, 1999.
3640167. BIL, Volvo + V70, 1999.

Avställd (2024-02-04)
Registreringsnummer
RDP458
Säljs för dödsbos räkning, för genomgång av bilen besök auktionshuset. Säljs i befintligt skick.

Repor o märken, skador på klädsel, fläckar.

Repor o märken, skador på klädsel, fläckar. Elektriska nyckeln fungerar ej vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Avställd (2024-02-04)
Registreringsnummer
RDP458

Antal besök: 1 523