Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BJÖRN ALMVIKEN. Modeller. Olja på duk. Signerad a tergo.
36397. BJÖRN ALMVIKEN. Modeller. Olja på duk. Signerad a tergo.
63 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 56 cm.
Garpenhus Auktioner
850