DIVERSE FORMAR, PEPPARKASFORMAR MED MERA, mestadels bleckplåt, 1800/1900-tal.

363961. DIVERSE FORMAR, PEPPARKASFORMAR MED MERA, mestadels bleckplåt, 1800/1900-tal.

Partiet består bland annnat av bak- och kakformar, sil, rivjärn.

Slitage, skador, rostanlupningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 791