VÄCKARUR 5 st samt FICKURSSTÄLL 3 st med ett fickur, 1800/1900-tal.

363939. VÄCKARUR 5 st samt FICKURSSTÄLL 3 st med ett fickur, 1800/1900-tal.

Högsta höjd ca 31 cm.

Delar saknas, skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 31 cm.

Antal besök: 988