KONSTGLAS, skål, Ingeborg Lundin, Orrefors, signerad.

363937. KONSTGLAS, skål, Ingeborg Lundin, Orrefors, signerad.

Höjd 10 cm
Diameter 16 cm
Signerad: Orrefors, expo nr. 433-69, Ingeborg Lundin.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm
Diameter 16 cm

Åldersslitage.

Antal besök: 908