BORDSUR SAMT KANDELABER, förgylld metall/porslin.

363934. BORDSUR SAMT KANDELABER, förgylld metall/porslin.

En extra skadad kandelaber medföljer, klockans höjd 43, kandelaberns höjd 48 cm.

Skador och lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lösa delar.

Antal besök: 936