MASSAGEBÄNK, Vegoria, 1900-talets andra hälft.

363897. MASSAGEBÄNK, Vegoria, 1900-talets andra hälft.

Ställbar höjd.
Längd 180. bredd 60, höjd 62 cm.

Smärre slitage samt någon mer slitage på ena kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 684