BOKHYLLA, mahogny, empirestil.

3638915. BOKHYLLA, mahogny, empirestil.

Proveniens Wrams Gunnarstorp Gods.
Längd 103, bredd 33, höjd 81 cm.

Ytslitage samt småfläckar, hyllhakar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P7 - Pallställ 7
Antal besök: 164

Andra intressanta föremål