MIKAEL TRYGGELIN. NorrMälarstrand, färglitografi, signerad, numrerad 74/100.

363859. MIKAEL TRYGGELIN. NorrMälarstrand, färglitografi, signerad, numrerad 74/100.

50 x 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 63 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 184