LARA SIMONOF. Persikor, akryl på pannå, signerad.

363853. LARA SIMONOF. Persikor, akryl på pannå, signerad.

24 x 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 718