LARA SIMONOF. Granatäpplen, färglitografi, signerad samt numrerad 248/290.

363849. LARA SIMONOF. Granatäpplen, färglitografi, signerad samt numrerad 248/290.

34 x 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 30 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 985