Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
EVA HYBBINETTE. Stockrosor, olja på pannå, signerad och daterad -78.
363821. EVA HYBBINETTE. Stockrosor, olja på pannå, signerad och daterad -78.
53 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 44 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 483