ANN-MARI LARSÉN. "Vår i paradiset" olja på duk, signerad AM Larsen, 1977.

363820. ANN-MARI LARSÉN. "Vår i paradiset" olja på duk, signerad AM Larsen, 1977.

57 x 67 cm.
À tergo daterad Öland 1977.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 67 cm.
À tergo daterad Öland 1977.

Antal besök: 1 026