Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KJELL ROSÉN. Strandbild med ekor. Olja påm duk, signerad.
36381. KJELL ROSÉN. Strandbild med ekor. Olja påm duk, signerad.
56x118 cm.
Färgsläpp.
Gör en kostnadsfri värdering!
56x118 cm.
Färgsläpp.
Göteborgs Auktionsverk
905