CARL MALMSTEN. MATSALSMÖBEL,6 delar,"Herrgården",för Bodafors,1900-tal.

363809. CARL MALMSTEN. MATSALSMÖBEL,6 delar,"Herrgården",för Bodafors,1900-tal.

Bord: längd 138cm. Bredd 98. Höjd 75. 2 illägsskivor 55cm/styck.
Skåp: höjd 184cm,längd 100, bredd 38.

Bruksslitage.Fläckar.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.Fläckar.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 2 217