KARMSTOLAR, 2 st, jugend, 1900-talets första kvartal.

363772. KARMSTOLAR, 2 st, jugend, 1900-talets första kvartal.

Vitmålade. Sitsar med brodyr.

Slitage, fläckar, märken, repor, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade. Sitsar med brodyr.

Antal besök: 468