LJUSKRONA, smide, 1900-talets början.

363721. LJUSKRONA, smide, 1900-talets början.

Ljuskrona smide, 1900-talets början
Diameter 65 cm
Tot höjd 50 cm.

Ej genomgången el, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 65 cm
Tot höjd 50 cm.

Antal besök: 3 499