SKÄNKSKÅP med fristående vitrin, 1900-talets senare del.

363709. SKÄNKSKÅP med fristående vitrin, 1900-talets senare del.

Längd 103, bredd 42,5, total höjd ca 191,5 cm.

Slitage, märken. Limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken. Limrester.

Antal besök: 790