LJUSPLÅTAR MED BAJONETTER, ett par, 1900-tal.

363708. LJUSPLÅTAR MED BAJONETTER, ett par, 1900-tal.

Höjd 83 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm.

Slitage.

Antal besök: 789