SKÅP, plåt och glas, 2000-tal.

363705. SKÅP, plåt och glas, 2000-tal.

Inrede med krokar. Spröjsat glas, rödlackerad plåt.
Höjd 58 cm, längd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm, längd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 848