BORDSLAMPA, metall, Lyfa.

BORDSLAMPA, metall, Lyfa.
363692. BORDSLAMPA, metall, Lyfa.

Höjd 49, diameter 31 cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49, diameter 31 cm.

Repor, slitage.

Antal besök: 1 158