KARMSTOLAR SAMT PELARBORD, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

363672. KARMSTOLAR SAMT PELARBORD, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

Bordets diameter 53, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 575