EWALD DAHLSKOG. Hamnmotiv, olja på duk, signerad och daterad 32.

363630. EWALD DAHLSKOG. Hamnmotiv, olja på duk, signerad och daterad 32.

65 x 80 cm.

något färgbortfall.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 80 cm.

något färgbortfall.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 1 536