SPEGEL och KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

363618. SPEGEL och KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Spegel
Höjd 155 cm
Bredd 50 cm

Konsolbord
Längd 70 cm
Bredd 37 cm
Höjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Konsolbord med större dekoravslag. Mindre bitar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel
Höjd 155 cm
Bredd 50 cm

Konsolbord
Längd 70 cm
Bredd 37 cm
Höjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 268