SKRIVBYRÅ, 17/1800-tal.

SKRIVBYRÅ, 17/1800-tal.
36360. SKRIVBYRÅ, 17/1800-tal.

Vitmålat med fyra lådor. Längd 109 cm, bredd 45 cm, höjd 188 cm.

Renoverad och kompletterad. Senare bemålning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852