COLIN GALE (CONTEMPORARY). SKYTTEN STIGER.

3635993. COLIN GALE (CONTEMPORARY). SKYTTEN STIGER.

Blandad tryckning (etsning med litografi och träsnitt), signerad och inskriven ”A/P” (konstnärsbevis)
111 x 79 cm.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

111 x 79 cm.

Bra skick.

Antal besök: 338