SKÅP, troligen Mjölby intarsia, 1950-tal.

363585. SKÅP, troligen Mjölby intarsia, 1950-tal.

Hyllinrede. Intarsia. Fanerad i bland annat mahogny. Längd ca. 51, bredd 34, höjd 110 cm.

Bruksslitage. Text insida av skåp. Ställvis blekt skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 731