SYBORD med tillbehör, björk, 1900-talets första hälft.

363576. SYBORD med tillbehör, björk, 1900-talets första hälft.

Bord på pelarfot och bordsskiva med kvadratisk mönster
Höjd ca 60 cm
Diameter ca 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm
Diameter ca 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 689