guld/platina ring med diamant.

3635741. guld/platina ring med diamant.

guld/platina ring med diamant,
950 platina, 750 gult guld,
Diamant ca. 0,03 ct. ,
Vikt ca. 2,05 gram,
Ringstorlek: ca. 16,6 mm,
Stämplad: PT 950, 750.

Bra skick, små tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

950 platina, 750 gult guld,
Diamant ca. 0,03 ct. ,
Vikt ca. 2,05 gram,
Ringstorlek: ca. 16,6 mm,
Stämplad: PT 950, 750.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besök: 228