ADVENTSLJUSSTAKE och KANNA porslin, 1900-tal.

363556. ADVENTSLJUSSTAKE och KANNA porslin, 1900-tal.

I form av tomtar på rad, längd ca. 25 cm.
Kanna, tomte på gris, höjd 11 cm.

Bruksslitage. Spricka på kanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 978