FLINTLÅSPISTOL, Frankrike, 1700-tal.

3635426. FLINTLÅSPISTOL, Frankrike, 1700-tal.

Träkolv med stålpipa och mässingsbeslag, laddstake, längd 52 cm.

Smärre dekorskador, kompletterad, Obetydliga sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 668