SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Säffle Möbelfabrik. 1950/60-tal.

363521. SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Säffle Möbelfabrik. 1950/60-tal.

Soffbord med längd 150, bredd 58, höjd 53 cm.

Repor och enstaka märke, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 550