GUNGMOTORCYKEL, trä, 1900-tal.

3634798. GUNGMOTORCYKEL, trä, 1900-tal.

Höjd ca: 50 cm.
Längd ca: 90 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 50 cm.
Längd ca: 90 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 429