HYVELBÄNK med skruvstäd, 1900-tal.

3634703. HYVELBÄNK med skruvstäd, 1900-tal.

Höjd ca 80 cm.
Längd 151 cm.
Skruvstäd märkt "No 3, Record".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.
Längd 151 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 863