SKÅPSÖVERDEL. Ek, tidigt 1800-tal.

36344. SKÅPSÖVERDEL. Ek, tidigt 1800-tal.

Höjd 125 cm, bredd 107 cm, djup 34 cm.

Skador, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, nyckel saknas.

Antal besök: 1 038