363444. BYRÅ, mahogny, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft med löstliggande stenskiva.
Byrå fanerad med mahogny och tillhörande grå och vit marmorskiva
Bredd ca 79 cm
Djup ca 42,5 cm
Höjd ca 73 cm.
Bruksslitage i form av repor.
Nyckel/nycklar finns.