BYRÅ, mahogny, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft med löstliggande stenskiva.

363444. BYRÅ, mahogny, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft med löstliggande stenskiva.

Byrå fanerad med mahogny och tillhörande grå och vit marmorskiva
Bredd ca 79 cm
Djup ca 42,5 cm
Höjd ca 73 cm.

Bruksslitage i form av repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 79 cm
Djup ca 42,5 cm
Höjd ca 73 cm.

Bruksslitage i form av repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 070