GARDINER, 3 st, "Valmu", Marjatta Metsovaara, Tampella, Marjatta Jokinen, Porin Puuvilla och klöver Carl Larsson. 1900-tal.

363441. GARDINER, 3 st, "Valmu", Marjatta Metsovaara, Tampella, Marjatta Jokinen, Porin Puuvilla och klöver Carl Larsson. 1900-tal.

Gardinkappa "Valmu", 201,5 x 45,5 cm.
Gardinlängd, Marjatta Jokinen, 210 x 105 cm.
Gardinlängd "Klöver", 207 x 120 cm.

Normalt bruksslitage, svagt tvättblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 460