SKRIN, 4 st, 1800/1900-tal.

SKRIN, 4 st, 1800/1900-tal.
363434. SKRIN, 4 st, 1800/1900-tal.

Delvis tygklädda med bemålning.
Längd ca 15,5 -23 cm.

Slitage, skador, nycklar saknas. Ett lås saknas troligen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15,5 -23 cm.

Antal besök: 860