TRÄDGÅRDSTOMTE, med belysning, kompositmaterial, 1900-tal, höjd 75 cm.

363391. TRÄDGÅRDSTOMTE, med belysning, kompositmaterial, 1900-tal, höjd 75 cm.

Höjd 75 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 758