RULLKLAFFSEKRETÄR, olika träslag, 1900-talets andra hälft.

363389. RULLKLAFFSEKRETÄR, olika träslag, 1900-talets andra hälft.

Höjd 98 cm
Bredd 90 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage
Fanérskada vänster nedre hörn.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm
Bredd 90 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage

Nycklar saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 986