BÅTMODELL, "Bridge", radiostyrd, 2000-tal.

363363. BÅTMODELL, "Bridge", radiostyrd, 2000-tal.

Byggd av Rune Furuborn, längd ca 95 cm.

Slitage, fjärrkontroll saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 447