DOSOR/ASKAR, 13 st, näverarbeten, 1700-1900-tal.

363362. DOSOR/ASKAR, 13 st, näverarbeten, 1700-1900-tal.

Högsta höjd ca 15 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 15 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 114