RUNE JOHANSSON. Lokatt, olja på duk, signerad samt daterad -91.

363333. RUNE JOHANSSON. Lokatt, olja på duk, signerad samt daterad -91.

Ca 73 x 93 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 73 x 93 cm.

Antal besök: 1 945