BOKHYLLA, mahogny, empirestil, 1900-talets första hälft.

363324. BOKHYLLA, mahogny, empirestil, 1900-talets första hälft.

Höjd 135 cm
Bredd 145 cm
Djup 35 cm
2 avtagbara hyllplan.

Hårt bruksslitage
Repor, märken och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 135 cm
Bredd 145 cm
Djup 35 cm
2 avtagbara hyllplan.

Hårt bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 775