HÄNGE, silver, 1800-tal.

HÄNGE, silver, 1800-tal.
36328. HÄNGE, silver, 1800-tal.

Gröna syntetiska stenar. Höjd ca 4,5 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 843